- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Čtvrtek 9.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Marie Antoinetta (5/8)
00:00Příběhy slavných... Pavel Novák
00:55Světáci
01:50Banánové rybičky
02:40Magický Špilberk
03:20Přes nový práh
04:15Příběhy slavných... Ivan Hlinka
04:35Kluci v akci
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola V
09:00Docent
09:45Kluci v akci
10:10Dynastie Nováků (11/13)
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Buchty po ránu
14:00Smrt krásných srnců
14:30Zdravotní škola V
16:05Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Spravedlnost (2/3)
20:10Máte slovo s M. Jílkovou
21:25Na stopě
22:25Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:49Maigret a vzpurní svědkové
22:50AZ-kvíz
00:30Kuchařská pohotovost
00:55Malá farma
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Hitlerovi mladí zabijáci
00:15Postřehy odjinud
01:05Prahou podzemní drahou (2/3)
01:15Na moll
01:55Před půlnocí
02:35Náš venkov
03:05To mě baví
03:30Žijeme s vírou
03:55Vůně lizačky
04:20Vzhůru dolů!
04:45Nedej se
05:05Království divočiny: Daman skalní
05:30Dobré ráno
05:59Okavango - řeka snů (2/4)
08:30Planeta pokladů
09:25Ztracené poklady Egypta
10:15Meghan, americká princezna
11:05Skandální příběh rodiny Boleynových (1/3)
11:55Perimetr
12:45Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)
13:10Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib
14:05Evropa dnes
15:00Královna ve válce
15:25Zvířecí demokracie (1/2)
16:25Velké stroje zblízka II
17:20Auto moto svět
18:05Auto moto test
18:25GEN
18:40Prahou podzemní drahou (2/3)
19:00Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Eurovision Song Contest 2024
21:00Děti chaosu
23:15Amsterdam v ohrožení
00:40Agent Hamilton II (8/8)
01:35Žijeme s vírou
02:20To mě baví
02:50Na moll
03:20Kuželovský rodák Jan Pavlík
04:10Vzhůru dolů!
04:30Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
04:50Hotel Modrá hvězda
00:40Ulice (4697)
02:40Ordinace v růžové zahradě 2 (147)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4697, 4698)
08:25Jedna rodina (77)
10:30Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (148)
12:20Kriminálka Miami V (19)
13:35Kriminálka Miami V (20)
14:30Výměna manželek IX
15:25Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4699)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (78)
20:20Zlatá labuť (52)
21:45Na vaší straně
23:05Kriminálka Miami V (19)
23:50Kriminálka Miami V (20)
00:50Specialisté (5)
01:50Ulice (4698)
03:00Víkend
04:05Novashopping
04:45Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček
01:10Hurvínek a kouzelné muzeum
03:35Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (246)
07:05M.A.S.H (247)
07:40M.A.S.H (248)
08:10M.A.S.H (249)
08:40Polda V (7)
09:15Policie Hamburk VIII (24)
10:30Policie Hamburk VIII (25)
11:30Closer VII (16)
12:30Komisař Rex III (1)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (198)
20:15Inkognito
21:40Inkognito
22:50Ano, šéfe!
23:55Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (24)
02:05Policie Hamburk VIII (25)
03:10Closer VII (16)
04:20Noční hra
01:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1)
03:45Kráska a zvíře
04:45Divoké vlny 2
06:15Bohemian Rhapsody
07:45Collateral Beauty: Druhá šance
10:25Krotitelé duchů
12:25Ať žijí duchové!
15:05Arabela se vrací (19)
16:50Arabela se vrací (20)
17:30Domácí mazlíček
18:10Waldo
20:00300: Bitva u Thermopyl
22:20Cizinec
00:40Prci, prci, prcičky: Nahá míle
02:40Sněženka a Růženka
04:50Teorie velkého třesku XII (7, 8, 9, 10)
00:25Malý Sheldon (14, 15)
02:05Zlatá sedmdesátá II (8, 9)
02:45Griffinovi II (13, 14)
03:25TELE TELE
04:05Susedia VII (13)
04:40Zig a Sharko IV (54, 55, 56, 57)
05:20Bakugan (7)
05:55Přátelé II (7, 8)
06:052 $ocky IV (4, 5, 6, 7)
07:00Malý Sheldon (16, 17, 18, 19)
08:50Susedia VII (14, 15)
10:30Dva a půl chlapa X (22, 23)
12:00Přátelé II (7, 8)
12:50Teorie velkého třesku XII (7, 8, 9, 10)
13:502 $ocky IV (8, 9, 10, 11)
15:30Zlatá sedmdesátá II (10, 11)
17:15Dva a půl chlapa XI (1, 2)
18:10Malý Sheldon (20, 21)
19:05Teorie velkého třesku XII (11, 12, 13, 14)
20:00Přátelé II (9, 10)
21:40Griffinovi II (15, 16)
22:35Dva a půl chlapa XI (1, 2)
23:30Teorie velkého třesku XII (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon (16, 17)
02:05Zlatá sedmdesátá II (10, 11)
02:45Griffinovi II (15, 16)
03:25TELE TELE
04:10Susedia VII (14)
04:40Američtí sběratelé XVIII (7)
01:20Pomozte autům V (10)
02:00Strážci hranic: Kanada (1, 2)
02:45Walker, Texas Ranger IV (23)
03:30České taekwondo ITF (1)
04:20Magazín Muaythai (2)
04:30Rentor Rally magazín 2024 (4)
05:00Walker, Texas Ranger IV (22)
05:20Strážci hranic: Kanada (3, 4)
06:00Mistři zastavárny XXI (2)
06:45Američtí sběratelé XVIII (7)
07:40Pomozte autům V (10)
08:35Kobra 11 XVII (9, 10)
09:30Walker, Texas Ranger IV (23)
11:35Válka skladů V (5, 6, 7, 8)
12:35Mistři zastavárny XXI (3)
14:35Strážci hranic: Kanada (7, 8)
15:30Kobra 11 XVII (11, 12)
16:30Válka skladů V (9, 10)
18:35Mistři zastavárny XXI (4)
19:30Američtí sběratelé XVIII (8)
20:30Pomozte autům VI (2)
21:25Walker, Texas Ranger IV (24)
22:25Kobra 11 XVII (11, 12)
23:20Svět motorů (44)
01:15Pomozte autům VI (1)
02:00Strážci hranic: Kanada (3, 4)
02:45Walker, Texas Ranger IV (24)
03:25Ikony Ligue 1 - Zlatan Ibrahimovič
04:10Velkolepá sezona - Lille 2020/21
04:20Off-road Maraton (2)
04:45Můj přítel Monk VIII (15)
00:55Můj přítel Monk VIII (16)
01:35Beze stopy V (8)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
02:55Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:35Na lovu
06:20MasterChef Česko V (4)
07:15Beze stopy V (7)
08:30Don Matteo VII (20)
09:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (7)
10:40Beze stopy V (8)
11:35MasterChef Česko V (5)
12:35Tescoma s chutí
13:50Don Matteo VII (21)
13:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
15:15Můj přítel Monk VIII (13)
16:10Můj přítel Monk VIII (14)
17:05Kriminálka Miami V (19)
18:05Kriminálka Miami V (20)
19:00Slečna Marplová (1)
20:00Beze stopy V (9)
21:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)
22:50Don Matteo VII (21)
23:45Slečna Marplová (1)
01:05Beze stopy V (9)
02:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)
03:15Na lovu
04:00Co na to Češi
04:40Simpsonovi XXIII (13)
00:10Simpsonovi XXIII (14)
00:35Futurama VII (1)
01:05Futurama VII (2)
01:35Brickleberry III (11)
02:05Top Gear XIX (2)
02:25Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1)
03:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (2)
04:20Ženy ve wrestlingu VIII (17)
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Partička XXL
06:35Re-play
07:55Top Gear XVIII (1)
08:20Top Gear XIX (3)
09:25Hvězdná brána VII (7)
10:30Hvězdná brána VII (8)
11:25Futurama VII (1)
12:30Futurama VII (2)
13:00Simpsonovi XXII (9)
13:30Simpsonovi XXII (10)
14:00Simpsonovi XXII (11)
14:25Simpsonovi XXII (12)
14:55Hvězdná brána VII (9)
15:15Hvězdná brána VII (10)
16:10Futurama VII (3)
17:15Futurama VII (4)
17:45Simpsonovi XXIII (15)
18:15Simpsonovi XXIII (16)
18:45Simpsonovi XXIII (17)
19:15Simpsonovi XXIII (18)
19:45Partička XXL
20:15Pohyblivý terč
22:00Simpsonovi XXIII (15)
23:50Simpsonovi XXIII (16)
00:20Simpsonovi XXIII (17)
00:50Simpsonovi XXIII (18)
01:15Futurama VII (3)
01:45Futurama VII (4)
02:15Brickleberry III (12)
02:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (3)
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (4)
03:50Ženy ve wrestlingu VIII (18)
04:25Rodina doktora Kleista III (2)
00:25Rodina doktora Kleista III (3)
01:30Ve hře je láska (178)
02:40Ve hře je láska (179)
03:40Lásce navzdory (33)
04:50Na zámku
06:00Libovky Pepy Libického
06:05Prostřeno!
06:20Sestřičky (23)
07:15Slunečná (130)
08:40Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Farma u jezera
12:00Záchranáři z hor VIII (6)
14:00Záchranáři z hor VIII (7)
15:00Ve hře je láska (180)
16:00Ve hře je láska (181)
17:00Záchranáři z hor VIII (8)
17:55Záchranáři z hor VIII (9)
18:55Inga Lindström: Osudové setkání
20:00Sestřičky (24)
21:55Polda V (7)
23:10Rodina doktora Kleista III (4)
00:10Rodina doktora Kleista III (5)
01:15Ve hře je láska (180)
02:25Ve hře je láska (181)
03:25Lásce navzdory (34)
04:35Válka na Ukrajině: První měsíc
00:05Kolaborovali s nacisty (10)
01:20Vetřelci dávnověku XIV (5)
02:35Zakázaná historie VI (5)
03:30Kapří monstra VI (2)
04:40Ptačí říše
06:00Koloseum (6)
06:05Pravdy, lži a dějiny (3)
06:50Tajemství Arktidy (1)
07:55Prima Česko
09:00Prima Svět
09:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (5)
10:05Rybí království (3)
11:15Lovec rybích obrů V (3)
12:30Mnichov: Teror na olympiádě (2)
13:30Svět sportu: Rok za rokem (19)
14:35Ledová království: Zkouška odvahy (1)
15:15NASA: Vynálezy a inovace (4)
15:45Časoprostor (5)
16:45Divoké počasí s Richardem Hammondem (1)
17:45Stavitelské katastrofy IV (9)
19:00Druhá světová válka v barvě (5)
20:00Tajné nacistické základny II (2)
21:10Nezkrotné Portugalsko (7)
22:10Marker Wadden: Ostrovy pro přírodu
23:10Vetřelci dávnověku XIV (16)
00:05Tajemství odhalená z výšky (1)
01:05Civilizace dávné Asie II (1)
02:05Tajná válka (12)
03:20Krásy čínské krajiny (2)
04:35Ve službě
00:55Svatební pochod 5: Staronový přítel
02:55Námořní vyšetřovací služba IX (6)
04:55M.A.S.H
06:00Námořní vyšetřovací služba IX (6)
06:25Námořní vyšetřovací služba IX (7)
07:05Tajemství za slovy
08:00Den nezávislosti
10:10Agent Cody Banks
13:00Líbánky
15:15Twilight sága: Nový měsíc
17:15Noc na Karlštejně
20:00Druhý muž
21:55Skrýš
23:35Stopa do minulosti
01:55Námořní vyšetřovací služba IX (7)
04:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:55Sportovní infoservis
00:30EL: Panathinaikos Athény - Maccabi Tel Aviv
09:00DAFIT FILLA Racing Agency - Brno (1)
11:00Týden v motorsportu (18)
11:30ONE Fight Night 22: Sundell vs. Diachkova
12:00Osobní řidič Míra Hejda (14)
15:00FL: 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha
15:30Bomby na ledu (30)
18:00Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks
19:00MLB / WRC: Rally de Portugal
20:00Magazín WRC - Portugalsko (5)
22:00Rally Islas Canarias (2)
22:30Hokejista sezony 2023/2024 Tipsport extraligy
23:00FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
00:30Sportovní infoservis
02:30Moje zprávy
00:00VIP svět
00:10Exkluziv Kateřiny Brožové
00:30Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:05Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:45Ona a on
23:55Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Fotbal: Pohár žen FAČR 2023/2024
00:05Dostihy: Dostihy 2024
01:55Branky, body, vteřiny
03:10Házená: Kvalifikace na MS mužů 2025
03:25Paralympijský magazín
05:20Branky, body, vteřiny
05:40Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
08:00Archiv Z 2004: Česko - USA
08:35Cyklotoulky
10:35Sokolský zpravodaj
10:50Motorismus: Svět motorů
11:05Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Horská kola: Cyklistika ČR 2024
12:55V šachu
13:15Box: Box ČR 2024
13:50Běh: Lesní běh Kalichem
14:30Tanec: MČR SOLO
14:35Akrobatický rokenrol: Dražice Cup
14:55Cyklistika: Cyklistika ČR 2024
15:25Golf Time
15:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
16:00Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
17:50Cyklistika: Cyklistika ČR 2024
20:00Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
20:20Fotbal: EL a EKL UEFA 2023/2024
20:30Jezdectví: Jezdectví 2024
23:45Branky, body, vteřiny
00:00Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
00:15Branky, body, vteřiny
02:25Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
02:40Akrobatický rokenrol: Dražice Cup
04:30Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:56Předpověď počasí
20:07Speciál ČT24: Předvolební Evropa
20:15Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
00:30Hledá se Al Pacino
00:45Kroky a skoky české animace (6/6)
01:40Rivalové v umění (1/5)
02:10Laurel a Hardy: Pan Smith
03:00Styl
03:15Notes
03:35Uchem jehly
04:15Terra musica
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Milá Olivie
20:15Robert De Niro: Mlčení jako zbraň
21:45Hvězdy stříbrného plátna
22:40Smetanova Vltava očima Bamberských symfoniků
23:30ArtZóna
00:20Alicia Keys: Live in LA
01:15Kanadská soda IX (3/14)
02:10Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:35Styl
02:50Po hladině
03:15Crescendo
03:30Dobrá káva v dobrém designu
04:20Uchem jehly
04:45